קומסק תפיץ את פתרונות אבטחת המידע של חברת פיינאפ בישראל

ביום 11 בנובמבר 2014, חתמה קומסק על הסכם הפצה חדש עם חברת פיינאפ, שבמסגרתו תפיץ קומסק את מוצרי החברה בתחום הסייבר ואבטחת המידע ללקוחותיה בארץ.


לדברי ניר בר-אלי, מנהל חברת קומסק הפצה "קומסק תסייע לפיינאפ להרחיב את מעגל השותפים העסקיים למכירה ולשיווק מוצריה וכן תגביר את חשיפתה של החברה על ידי הצגת פתרונותיה ללקוחות הקצה של קומסק. הפתרונות שמציעה פיינאפ הם חדשניים בשל יכולתם להגן ולהילחם במגוון איומי הדואר האלקטרוני והגלישה. בעידן של מתקפות סייבר ואיומי אבטחת מידע מוגברים פיינאפ נותנת מענה ייחודי להגנה בתוך ומחוץ לארגון".


חברת PineApp מהמובילות בשוק בתחום אבטחת המידע הינה על טהרת ה"כחול-לבן". ™PineApp מציעה פתרונות מקיפים לאבטחת דואר אלקטרוני (אנטי ספאם , אנטי וירוס) וסינון תכני גלישה. את פתרונותיה של PineApp ניתן לרכוש על מערכות משולבות תוכנה-חומרה (Appliances) או כתוכנה בלבד להתקנה על שרת מקומי או סביבה וירטואלית. פתרונות החברה מאפשרים לספקיות אינטרנט ושירותים מנוהלים להציע ללקוחותיהן שירותים מנוהלים ותכנית התאוששות מאסונות (DR). בשנים האחרונות פיתחה החברה קשת מוצרים ייחודיים להגנה על תשתיות לאומיות בכלל, ועל חברות טלפוניה וספקיות אינטרנט בפרט. מוצרים אלו מנטרים פעילות עוינת ברשת בפרוטוקולי SMTP  ו-HTTP ומונעים אותה. בכך, שומרים המוצרים על רשתות "נקיות" ומונעים נזקים מהלקוחות הסופיים, ומאפשרים גם לספקי השרות יצירת מקורות הכנסה נוספים.


מאז הקמתה בשנת 2002, PineApp התמחתה במערכות אבטחת דואר אלקטרוני ותוכן. מומחיות זו אפשרה ל- PineApp לבסס את עצמה כחלוצה בפיתוח טכנולוגיות חדשניות וייחודיות, על מנת להילחם במגוון איומי הדואר האלקטרוני והגלישה. ההנהלה, מרכז הפיתוח, התמיכה והמכירות של ™PineApp נמצאים בישראל.


מחשבים ואנשים